پشتیبانی
شرایط عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های وب سایت نیرو آنلاین منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک بوده و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت این قوانین است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه ‌ها و سرویس ‌های نیرو آنلاین تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود.

تمامی افراد حقیقی و حقوقی جهت استفاده از خدمات وب سایت نیرو آنلاین، به منظور حفظ حقوق كاربران دیگر و همچنین فراهم نمودن زمینه تداوم فعالیت‌هاﻯ وب سایت، لازم است به تعهدات زیر پایبند بوده و از قوانین وضع شده پیروی کنند.

  • کلیه کاربران با تکمیل فرم ثبت نام اعلام می کنند به سن قانونی (۱۸ سالگی) برای انعقاد قرارداد با این سایت رسیده اند.

  • تمامی کاربران صحت اطلاعاتی که در راستای تکمیل کردن فرآیند ثبت نام و پروفایل خود وارد می کنند را تایید کرده و متعهد می شوند از اطلاعات افراد دیگر برای ثبت نام استفاده نکنند.

  • کاربران متعهد هستند اطلاعات ثبت نامی خود را در اختیار اشخاص ثالث قرار ندهند.

  • مسئولیت حفظ کلمه عبور هر کاربر کاملاً بر عهده کاربر می باشد و در صورت عدم حفظ آن، نیرو آنلاین مسئول عواقب بعدی آن نیست.

  • پست الکترونیکی و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آن ها صورت می‌گیرد. تمامی نامه‌های الكترونیكی نیرو آنلاین به کاربر، شامل نامه های اطلاع رسانی، اخطاریه‌ها و غیره، به این آدرس فرستاده خواهند شد. لذا در صورت وارد کردن اشتباه این آدرس یا تاخیر کاربر در چک کردن آن، مسئولیتی بر عهده www.nirooonline.ir نمی باشد.

  • تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، وب سایت رسمی www.nirooonline.ir است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در وب سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم.

  • وب سایت نیرو آنلاین ممكن است پیوندهایی با دیگر وب سایت‌ ها داشته باشد. هنگامی که شما با وب سایت دیگری پیوند برقرار می ‌کنید، دیگر از وب سایت ما خارج شده و مشمول قوانین خاص وب سایت جدید هستید.

  • طبــق مــاده ۱۲ فصل سوم قانون جــرائم رایــانه هرگونه کپــی برداری مطلب از وب سایت www.nirooonline.ir ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد.استفاده از www.nirooonline.ir بدان مفهوم است كه شما از همه مواردی که در بالا ذکر شد مطلع بوده و از آن رضایت دارید.