پشتیبانی
سیاست های حفظ حریم کاربران

شما می ‏توانید بدون نیاز به معرفی خود یا ارائه هرگونه اطلاعات شخصی، وارد وب سایت‏ نیرو آنلاین شده و در آن‏ به جستجو بپردازید اما به محض اینکه اطلاعات شخصی خود را وارد کرده و ثبت نام کنید دیگر کاربر وب سایت محسوب می شوید.

لازم به ذکر است ما این حق را برای خود محفوظ نگاه می داریم که سیاست حفظ حریم شخصی وب سایت را هر زمانی اصلاح کرده و این موضوع را از طریق به روزرسانی این صفحه اعمال می کنیم و اگرچه این موضوع را به طرق مختلف به کاربران اعلام خواهد کرد اما این وظیفه کاربر است که از این تغییرات آگاه باشد، و عدم آگاهی به هیچ عنوان رافع مسئولیت وی نیست.

  • وب سایت نیرو آنلاین خود را موظف می داند حتی المقدور تمهیدات فنی براﻯ حفظ حقوق كاربران و جلوگیرﻯ از نفوذ اخلالگران به سیستم را فراهم كند.

  • ما تمامی اطلاعات خصوصی کاربرانی را که به صورت داوطلبانه جهت ثبت نام در سایت و استفاده از بخشهای مختلف آن جمع آوری می‌شود، محرمانه تلقی کرده و تحت هیچ شرایطی بدون كسب اجازه از صاحبان اطلاعات، آن ها را در اختیار اشخاص حقیقی یا حقوقی دیگر قرار نمی‌دهیم. مگر به منظور پاسخگویی به درخواست‏های نهادهای قضایی و قانونی، پاسخ ‏دهی به ادعاهایی مبنی بر این که موضوع یا مضمونی مخل حقوق دیگران شده، یا برای حمایت از مالکیت و حقوق مادی و معنوی سایت. لذا کاربران با آگاهی از این بند، اطلاعات خود را در اختیار این سایت قرار می دهند و هرگونه ادعایی در این خصوص غیر مسموع می‏باشد.

  • همه اطلاعات مربوط به پرداخت های آنلاین از قبیل شماره کارت بانکی، رمز دوم، کد اعتبار سنجی و تاریخ انقضاء از طریق پرداخت الکترونیک سامان دریافت و پردازش می ‌شود. ضمنا امنیت این اطلاعات توسط شرکت شبکه الکترونیکی پرداخت کارت شاپرک تضمین و تامین گردیده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر از سایت اینترنتی بانك سامان دیدن فرمایید.

  • ما ممکن است این اطلاعات را جمع‏ آوری و ذخیره کنیم: نشانی پست الکترونیکی، شماره تلفن، اطلاعات تماس، اطلاعات مالی، مانند شماره حساب بانکی، تاریخچه خرید ها و ثبت سفارشات.

  • نیرو آنلاین ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، وب سایت نیرو آنلاین می‌تواند از اطلاعات ثبت‌شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

  • کاربران ضمن استفاده از خدمات وب‌سایت نیرو آنلاین، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آن ها را در چارچوب فوق‌الذکر به نیرو آنلاین اعطا نموده و حق اعتراض را از خود سلب می‌نمایند.استفاده از www.nirooonline.ir بدان مفهوم است كه شما از همه مواردی که در بالا ذکر شد مطلع بوده و از آن رضایت دارید.