پشتیبانی
به نیرو آنلاین خوش آمدید
تعداد بازديد: 1135 بار

هیوندای

کشور: کره جنوبیسایت: www.hyundai-electric.comنمایش آیتم های وابسته
هیوندا الکتریک

هیوندا مجموعه‌ای از کارخانجات و سازمان‌های مرتبط به آن می‌باشد که توسط چونگ جو یونگ از کره جنوبی بناشده است. نخستین کمپانی هیوندا در سال 1946 میلادی به‌عنوان یک کمپانی ساختمانی بنا ‌شد و درنهایت مجموعه هیوندا تبدیل به بزرگ‌ترین کمپانی زنجیره‌ای کره جنوبی شد. واژه هیوندا در زبان کره‌ای به معنی "تاز‌گی" می‌باشد.

گرچه عموم مردم هیوندا را به‌عنوان ماشین‌های لوکس می‌شناسند اما هیوندا در بین فعالان حوزه برق به‌عنوان یک برند باکیفیت و باقیمت مناسب‌تر از رقبایی همچون اشنایدر و لگراند می‌شناسند.

هیوندا با شروع قوی و جدید در بخش سیستم‌های الکتریکی صنایع سنگین، شروع به تولید محصولات باکیفیت بالا و خدمات‌دهی بسیار خوب به مشتریان، کار خود را آغاز کرد.استعداد و خلاقیت این شرکت، سلاحی برای پیشرفت و تولید فنّاوری جدید شد.

سابقه درخشان گروه هیوندا نمادی از اقتصاد مدرن کره جنوبی بوده و متخصصان بر این باورند که در آینده نزدیک هیوندا به یکی از بازیگردانان اصلی اقتصاد جهانی تبدیل خواهد شد.

این شرکت دارای شبکه فروش گسترده‌ای در 193 کشور جهان می‌باشد. در سال‌های اخیر هیوندا پا را فراتر از مرزهای کره نهاده و باهدف نزدیکی به مشتریانش کارخانجات تولیدی در اکثر نقاط دنیا ازجمله ایالات‌متحده و اروپا تأسیس کرده است.

امروزه هیوندا برای کیفیت بالا و ارزش والای خود شهرت جهانی دارد. برند هیوندا برای ما یادآور تعهد به کیفیت، خدمت و فنّاوری می‌باشد، به همین علت است که گروه هیوندا موفق به صادرات محصولاتش به سراسر جهان و ازجمله اروپا و ایالات‌متحده ( که سخت‌گیرانه‌ترین قوانین کیفیتی برای کالاهای وارداتی دارند) شده است.